Hakkımızda

EKOL ÇED ÇEVRE YÖNETİM HİZMETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. 

Bünyesinde 20 yıllık sektörel tecrübeyi sentezleyerek bugüne kadar başta atık madeni yağ geri kazanımı olmak üzere birçok kimya tesisine proses danışmanlığı vermiş olup, tesis tasarımları, fizibilite çalışmaları, lisanslama ve ruhsat çalışmaları, işletme takip, hata tespit konularında tecrübe kazanmış ve tecrübe aktarımlarında bulunmuştur. .  

Çevre Mühendisliği alanında sektöre 50’den fazla danışman ve personel yetişmesine katkıda bulunmuş, Çevre ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı alanlarında eğitim faaliyeti göstermiştir. Tehlikeli maddelerin işletmelerde kullanımı, taşınması ve paketlenmesi (ADR, RID, IMDG), çevre izinlerinin ve ÇED raporlarının alınması, sürdürülebilir atık yönetimi konularında 40 tan fazla sektöre 10 yılı aşkın süredir hizmet vererek uygulama konusunda tecrübe kazanmıştır.  

KÜLTÜRÜMÜZ 
İnsanın nesne değil özne olduğu, etik değerlerin korunduğu ve yüceltildiği, sürekli öğrenme ve iyileştirme döngüsü içerisinde geleceğe dönük katma değeri yüksek iş ve hizmet üretiminin güvene  dayalı, hızlı, pratik ve kontrollü olarak disiplin, mizah, özveri ve sadakatle gerçekleştirildiği, müşterileri, paydaşları ve çalışanları ile büyüyen, onların büyümesinde ve gelişmesinde katalizör görevi gören,  bütünleşik bir iş ve yaşam kültürü oluşturmak ve bu kültürü sürdürülebilir kılmak. 

MİSYON
Üretim ve hizmet sektöründe farklı disiplinlerdeki gelişmeleri ve uygulamaları sentezleyerek müşterilerine geleceğe dönük ve geçmişin tecrübesinden güç alan yenilikçi ve değer yaratan bir hizmet sunarak, geleceğe rakiplerinden daha hızlı, güvenilir ve karlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamak.

VİZYON
Üretim ve hizmet sektöründe farklı disiplinlerdeki gelişmeleri ve uygulamaları sentezleyerek müşterilerine geleceğe dönük ve geçmişin tecrübesinden güç alan yenilikçi ve müşteriye uyumlu bir hizmet sunarak ulusal alanda lider olmak ve global piyasada danışmanlık konusunda yerini almak.